contact  |  sitemap  |  disclaimer  |  privacy statement
Home Contact Algemene voorwaarden

Tekeningen Douaneversluitingen

Vroeger kwamen douaneversluitingstekeningen veel voor. Tegenwoordig is dat behoorlijk minder geworden, omdat de meeste grenzen zijn opengesteld.

 

Toch fijn om te weten dat wanneer u toch de luikenkap dient te versluiten, er een bureau is dat nog weet wat er verlangd wordt zodat u de grens ongehinderd kunt passeren.

 

Een douaneversluitingstekening kan door ons worden verzorgd. De tekening zal overeenkomstig de voorschriften worden voorzien van een Nederlandse, Duitse en Franse beschrijving.



Onder de aandacht:

Contact

Heeft u vragen of opmerkingen?
Onze mensen staan voor u klaar. Contact >>
 

Schroefasafdichtingen

Bij verlenging van het Certificaat van Onderzoek na 01 januari 2015 moeten alle asdoorvoeringen van roerkoningen en van (schroef-)assen zodanig zijn uitgevoerd dat geen waterverontreinigende smeermiddelen naar buiten kunnen treden.  Meer informatie >>

Ingenieurswerkzaamheden 

Wist u dat we, naast de reguliere expertise werkzaamheden, wij u ook kunnen bijstaan in de voorbereiding, uitvoering en afwerking van uw
(ver)bouwwerkzaamheden? 
Meer informatie >>